bootstrap theme

HAKKIMIZDA 


NB Plastik her tür sebze ve meyvenin yurt içi ve yurt dışına transferinde kullanılan kasaların üretimini gerçekleştirmek için 2000 yılında kurulan ÖZGEHVEROĞLU Ticaret Limited Şirketinin plastik kasa üretim markasıdır. Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada 5 bin m2’si kapalı, 5 bin m2’si de açık olmak üzere 10.000 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren NB Plastik kendi sektöründe bölgenin ihtiyaçlarını karşılayabilen üretim kapasitesiyle geri dönüşüm sektörünün önemli kuruluşlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır.
Gerek bölgede yarattığı istihdam olanakları gerekse sebze ve meyve ihracatçılarının ihtiyaçlarına dönük istenilen her ebat ve modelde gerçekleştirdiği ürün yelpazesiyle büyük bir müşteri portföyüne sahip olan NB Plastik talep doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanına ürün temini sağlayabilme kapasitesine sahiptir.
Doğaya ve çevreye saygıyı her şeyin üstünde tutan ve “Halka hizmet Hakka hizmettir” prensibiyle çalışmalarını yürüten bir yönetim ekibi ve yaklaşık 40’a yakın personeliyle üretim faaliyetlerini sürdüren NB Plastik gelecekte daha büyük başarılara imza atabilmek için emin adımlarla üretim yolculuğuna devam etmektedir.

NB Plastik bir ÖZGEHVEROĞLU Ticaret Limited Şirketi markasıdır.  

Vizyonumuz

NB Plastik, başta çalışanları olmak üzere var olduğu toprakların kültüründen, geleneklerinden ve ahlaki değerlerinden kopmadan evrensel insanlık değerleriyle buluşmayı, ürünlerinde kalite ve standartları her daim gözeterek yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamayı ve tüm müşteri ve paydaşlarıyla güvenilirlik ve saygınlık esasları üzerinden iletişim kurmayı kendisine ilke edinmiştir.

Misyonumuz

NB Plastik olarak kaliteden taviz vermeden sektörümüzün ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermeyi, kurumsal değerlerimiz ışığında başta çalışanlarımız olmak üzere müşteri portföyümüz ve tüm sektör paydaşlarımızla birlik ve bütünlük içerisinde faaliyetlerimizi sürdürerek ülkemizin sosyoekonomik gelişimine katkı sunmayı, doğaya ve insana saygıyı her şeyin üstünde tutarak geleceğe yürümeyi kendimize temel ilke olarak kabul ediyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ 


NB Plastik ailesi olarak temel hedefimiz doğaya ve geleceğimize zarar veren plastik atıkları en modern teknolojilerle geri dönüşüme sokarak yeniden insanlığın hizmetine sunmaktır. Ayrıca geri dönüşümün ne denli önemli olduğunun bilinciyle çağın gerektirdiği tüm ileri teknolojileri üretim sürecimize dahil etmek, her biri kendi alanında uzmanlaşmış yönetim ekibimizle kalite ve hizmet politikamızın sürdürülebilirliğini sağlamak ve müşteri portföyümüzün ihtiyaçlarına anlık çözümler üretebilecek şekilde kendimizi konumlandırarak NB Plastik’i sektöründe yenilik ve kalitenin öncüsü bir firma haline getirmektir.  

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

NB Plastik olarak ülkemizin belirlediği makro hedefler doğrultusunda sürdürülebilir kalkınma modellerine hızla entegre olabilen, esnek çalışma süreçlerine sahip, çalışanlarının ve paydaşlarının enerjisini ve verimliliğini sürekli üst seviyede tutan, çevre, doğa ve evrensel değerlerle uyumlu bir şekilde çalışarak denizi, doğası ve tüm güzellikleriyle nesilden nesile sürdürülebilirliği korunmuş bir ülke bırakmak öncelikli hedefimizdir. 

DOĞANIN DÖNÜŞÜMÜNE KATKI SUNUYORUZ

Plastik ürünlerin doğaya verdiği zararları bu güne kadar belki de pek çok kez okudunuz, izlediniz veya duydunuz. Peki, doğaya bırakılan plastik ürünlerle ilgili istatistiki verilerden hiç haberdar oldunuz mu? Ne yazık ki araştırmacılar ve bilim insanları denizlerde ve okyanuslarda halen 142 milyon ton atık bulunduğunu belirtiyorlar. Bu rakam bizlere gösteriyor ki yeryüzünde doğaya kişi başına 20 kg atık bırakılıyor ve her yıl bu rakamlara 10 milyon ton daha atık madde ekleniyor. Üzücü ve düşündürücü olan ise doğadaki bu kirliliğin neredeyse yüzde 80’inin karasal atıklardan oluşmasıdır.
İşte biz NB Plastik olarak geri dönüşüm sektöründe çıktığımız bu yolculukta hem insanlığın geleceğine hem de doğanın sürdürülebilirliğine katkı sunduğumuzun bilinciyle çalışıyoruz.